kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. AquolinaCzas letniego owocowego szaleństwa już minął, nadeszła jesienna szaruga, niedługo zawita w nasze progi zima. To czas tęsknoty za smakami i zapachami. Brakuje nam poziomek, truskawek z bitą śmietaną, limonki. Ale wszystko to możemy odnaleźć w ...kosmetykach. Nowe linie powstały dzięki koncernom Oceanic i Aquolina. Pierwsza z nich jest firmą polską, druga – włoską. Obie wypuściły na rynek linię ekskluzywnych produktów do ciała.
 
 
W sezonie jesienno-zimowym wiele osób uskarża się na brak energii, zarówno na codzienne obowiązki, jak i na życie towarzyskie. Częściej popadamy również w przygnębienie lub apatię. Jedną z przyczyn jest niedobór światła słonecznego w tym okresie.
 
 
W sezonie jesienno-zimowym ludzki organizm nie otrzymuje wystarczającej dawki światła słonecznego. W tym okresie wiele osób uskarża się na brak energii, zarówno na codzienne obowiązki, jak i na życie towarzyskie. Częściej popadamy również w przygnębienie lub apatię. Okazuje, że w poprawie nastroju mogą pomóc owoce - na przykład bogate w witaminę B6 i magnez banany.
 
 
Czekoladę uwielbiamy wszyscy – poprawia nastrój, gdy dopada nas chandra, uzupełnia niedobory magnezu w organizmie, przede wszystkim jednak jest prawdziwym rarytasem dla smakoszy słodyczy. Ten pyszny, ale i kaloryczny przysmak doczekał się nawet własnej dziedziny nauki – czekologii…
 
 
Rozpoczyna się jesienna edycja ogólnopolskiego programu „Uwolnij się od toksyn”, której celem jest informowanie społeczeństwa m.in. na temat wpływu toksycznych substancji w żywności na organizm człowieka.
 
 
Skóra znajdująca się pod wpływem czynników takich jak wiatr lub słońce narażona jest na podrażnienie i wysuszenie. Jednym ze sposobów poprawienia kondycji skóry jest wprowadzenie do codziennego jadłospisu suszonych moreli, będących cennym źródłem prowitaminy A i innych składników mineralnych.
 
 
© enrico113 - Fotolia.com"Dopóki ciebie, ciebie nam pić, dopóty jak w niebie, jak w niebie nam żyć, herbatko, herbatko" - śpiewali "Starsi Panowie" i wszystko wskazuje na to, że mieli absolutną rację. Herbata ma mieć zbawienny wpływ na zdrowie i to nie tylko starszych panów czy pań, ale wszystkich. Podczas gdy my, pod wpływem zmiany mód, pijemy jej co raz mniej, zachodnie społeczeństwa traktują ją jako lekarstwo o bardzo szerokim zakresie działania.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»