kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Holmes Place Lifestyle Club to pierwszy w Polsce klub nowej kategorii na rynku fitness, zwanej lifestyle fitness. Klub rozpoczyna działalność 1 maja. Mieści się w kompleksie hotelu Hilton w centrum Warszawy i zajmuje dwa poziomy o łącznej powierzchni prawie 4 tys. m.kw. Jest więc jednym z największych klubów fitnessowych w Polsce, pierwszym tej klasy udostępniającym 25-metrowy basen.
 
 
© kalou1927 - Fotolia.comZ zabiegów SPA można obecnie skorzystać z każdym niemal lepszym gabinecie kosmetycznym. Coraz więcej jest też specjalnych ośrodków SPA, gdzie można wyjechać na jeden dzień, tydzień czy po prostu na wakacje. Ale dla wybrednych mamy kilka propozycji niezwykle luksusowych.
 
 
© Primus_1 - Fotolia.comAromaterapia jest ogólnie dostępna, jej zwolennicy twierdzą, że pomaga pozbyć się bólów reumatycznych, nudności oraz senności. Jako, że należy do medycyny naturalnej, ma także przeciwników. Niektórzy uważają, że stosowanie olejków otrzymywanych z roślin, ziół, bądź drzew nie może przyczynić się do polepszenia stanu zdrowia. Bezsprzecznie jednak można stwierdzić, że aromaterapia staje się coraz popularniejsza, warto więc przybliżyć jej działanie.
 
 
Hydroterapia (wodolecznictwo) wykorzystuje do celów leczniczych i profilaktycznych wodę o różnej temperaturze i pod różnym ciśnieniem. W czasie zabiegów wodnych działa na chorego szereg czynników, tj. termiczny, hydrostatyczny i mechaniczny.
 
 
© goodluz - Fotolia.comSłowo thalassoterapia pochodzi z języka greckiego. „Thalassa” oznacza morze, „terapia” – leczenie, więc jest to leczenie morzem, a dokładniej wszystkim tym, co jest z nim związane.
 
 
© Kzenon - Fotolia.comFinowie, u których zima jest długa i wyjątkowo chłodna, już od stuleci znają złoty środek na wszelkie zimowe dolegliwości: jest nim sauna. Obecnie można wybierać między różnymi rodzajami saun - przedstawiamy kilka najpopularniejszych.
 
 
Nie ma osoby, która nie znałaby kąpieli. Ale nie wszyscy wiedzą, że istnieją różne jej rodzaje - borowinowa, ozonowa, galwaniczna czy choćby solanka.
 
 
fot. Dermika Spa SalonPantai Luar oznacza „na nowych brzegach”. Jest to indonezyjski masaż przy użyciu stempli wypełnionych ziołami, owocami i przyprawami. Stemple wykonane są z bawełnianych ściereczek, w które zawija się między innymi kawałki cytryny, limonki, orzecha kokosowego, goździków, a także pieprz, rozmaryn, imbir, curry. Zabieg wykonywany jest na podgrzewanym łóżku, a stemple moczone są w ciepłym oleju (120 st. C).
 
 
Uwielbiasz okres karnawału, szaleństwo do białego rana na różnego rodzaju imprezach? Już teraz marzysz o sylwestrowej nocy? A czy twoje stopy tak samo tęsknią za tańcem? Jeśli masz z nimi problem, wypróbuj kosmetyki z bogatej oferty przeznaczonej tylko dla stóp i nóg.
 
 
Jednym z najskuteczniejszych i najprzyjemniejszych sposobów na ucieczkę przed jesienną depresją może być pobyt w ośrodku SPA. Moda na piękne ciało staje się w Polsce coraz bardziej popularna, co wykorzystują tzw. farmy piękności, których oferta może zadowolić nawet najbardziej wybrednego klienta. Acxiom Polska sprawdził, kto korzysta z ich usług.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»