kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. DermedTurystyka zdrowotna to coraz popularniejszy, ogólnoświatowy trend. Coraz więcej osób planując wyjazd, chce przy okazji zatroszczyć się o zdrowie i urodę. W swoje plany wakacyjne wplatają więc wizytę w SPA, czy u lekarza, tak by jednocześnie zregenerować ciało i duszę.
 
 
© David Davis - Fotolia.comKiedy (wreszcie) przychodzi to prawdziwe, gorące lato, jedni witają je z ulgą i oczekiwaniem (jeśli lubią wysokie temperatury), drudzy - z trwogą i zniechęceniem (jeśli upały ich męczą). Dla jednych opalanie to właściwie nuda, bo kojarzy się ze smażeniem się na plaży czy balkonie. Nic bardziej mylnego, bo stylów opalania się jest tyle, ile „plażowych" osobowości. Bez względu na styl opalania, niezbędne są jednak kosmetyki - ochronne, zapobiegające wysuszaniu skóry i pielęgnujące.
 
 
fot. Siedlisko Morena/Kostrzewa PRJak mawiała Elizabeth Taylor "Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak, wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń." - i jak się z nią nie zgodzić? Rola kobiety w dzisiejszym świecie jest bardzo trudna i wymaga ogromnego wysiłku. Bycie idealną żoną i matką w połączeniu ze wzorowym pracownikiem to wyzwanie, któremu może sprostać jedynie kobieta.
 
 
Podwodne muzykowanie pozwoli oderwać się od szarej rzeczywistości, zrelaksować się, wyciszyć poddając się kojącym dźwiękom muzyki. Jest to możliwe dzięki zasoleniu wody oraz zanurzonym w wodzie głośnikom emitującym specjalnie skomponowaną muzykę.
 
 
© ChaotiC_PhotographY - Fotolia.comWiele kobiet przed ślubem decyduje się na organizację wieczoru panieńskiego. Często z inicjatywą wychodzą przyjaciółki panny młodej, które chcą, by ostatni dzień okresu panieństwa zapamiętała ona jako wyjątkowy. Ciekawą i coraz bardziej popularną opcją jest grupowa wyprawa do salonu kosmetycznego lub SPA, gdzie można nie tylko zadbać o swoją urodę, ale również zrelaksować się i przygotować do ważnego dnia, jakim jest ślub.
 
 
©  joanna wnuk - Fotolia.comTerapia grot solnych wykorzystuje mikrocząsteczki suchego aerozolu solnego i minerałów w leczeniu chorób dróg oddechowych, starając się odtworzyć warunki speleoterapii (z greckiego speleos = grota), metody stosowanej w starych kopalniach soli w Europie wschodniej od początku XIX wieku.
 
 
© gaborphotos - Fotolia.comPrzy dzisiejszym trybie życia wielu kobietom brakuje chwil, które mogłyby poświęcić na dbanie o siebie, swoje ciało i duszę. Domowe Spa to idealny sposób, by zrelaksować się bez ponoszenia wysokich kosztów i utraty cennego czasu.
 
 
fot. VillaparkPo raz pierwszy czytelnicy Spa & Wellness Magazine oraz portalu Spaplanet.pl wybierali najlepsze polskie hotele SPA. Na podstawie zebranych głosów wyłoniony został Najlepszy Hotel SPA roku 2007.
 
 
© HamsterMan - Fotolia.comOd starożytności wiadomo, iż odpowiednio przygotowana kąpiel może mieć właściwości zdrowotne. Dziś różnorodnymi zabiegami wodnymi możemy cieszyć się w zaciszu swojej łazienki, lub korzystać z nich profesjonalnych gabinetach odnowy biologicznej i ośrodkach rehabilitacji.
 
 
© PhotoSG - Fotolia.comZagubieni wśród nowoczesnych kosmetyków o niezrozumiałych dla nas nazwach i tajemniczych składach chemicznych często marzymy o ucieczce do natury. Marzy nam się zdrowe życie, bez chemikaliów i laboratoriów. I pomimo tego, że na dłuższą metę przed nowoczesnością nie uciekniemy możemy ją sobie naturalnie urozmaicić.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»